Seriál Alf online - SK dabing a archiv

Ak hľadáte kvalitný zdroj zábavy a ste trocha lenivejší jedinec, tou najlepšou voľbou pre vás je, pozrieť si seriál alebo film. Aby som vám uľahčila hľadanie, tie najlepšie seriály pre zábavu sú sitcomy. V tejto dobe je už len zopár kvalitných sitcomov, ale kedysi tomu tak nebolo. Medzi jedny z najlepších patrí Alf online sk. Príbeh rodiny, ktorá sa zoznámi s mimozemšťanom, ktorý má veľmi dobrý zmysel pre humor? To sa len tak nevidí. Keďže patrí medzi tie staršie, nájsť seriál Alf sk online nebude problém. Na internete totižto nájdete seriály s akýmkoľvek dabingom. Takže nemajte obavy, stačí zadať do vyhľadávača Alf dabing sk online a môžete sa do sýtosti zasmiať na tomto zábavnom mimozemšťanovi. Tento námet je naozaj neobvyklý, ale zato originálny. Možno aj to je dôvod, prečo bol tento seriál veľmi úspešný a získal si pozornosť nejedného diváka. Seriál Alf online sk si môžete pozrieť na stránke topserialy.sk, kde máte k dispozícii všetky štyri série so slovenským dabingom. Tak neváhajte a pozrite si seriál Alf. Určite nebudete ľutovať.

Alf - príbeh

Všetko sa to začalo jedného obyčajného dňa, no ani ne tak obyčajného, keďže do garáže rodiny Tannerových havaroval mimozemšťan menom Alf. Tento chlapík pochádza z planéty Meimec, je priateľský a čuduj sa svete má aj zmysel pre humor. Rodina Tannerových si Alfa nechá a skryjú ho pred vládnou zložkou, ktorá sa špecializuje na mimozemšťanov. Alf sa mal pôvodne vrátiť na svoju planétu, lenže tá bola zničená nukleárnou vojnou. Aj keď spočiatku Alf ide rodine na nervy, vznikne medzi nimi nevídané puto.

Alf SK online

Seriálových a filmových fanúšikov môžeme rozdeliť na dva druhy. Tí čo majú radi originál alebo tí čo si radšej pozrú seriál, alebo film s dabingom. Ak je vaša angličtina na vyššej úrovni, tak si môžete vybrať, do ktorej skupiny patríte. No ak vaša angličtina trochu zaostáva, nemáte inú možnosť, ako si pozrieť váš obľúbený seriál s dabingom. Pre Alf online – SK dabing boli zodpovední títo ľudia. Hlavnej postave Alfa dal svoj hlas Stanislav Dančiak. Hlava rodiny Willie Tanner- Matej Landl. Manželku Willieho, Kate Tanner “stvárňuje“ Marta Sládečková. Dcéru Lynn Tanner dabuje Anna Šišková. A nakoniec postavu syna menom Brian Tanner dabuje Michal Domonkoš. Niektorí z týchto dabérov vám možno nič nehovorí, no napríklad dvojica Marta Sládečková a Matej Landl sú už známe mená. Marta Sládečková je známa slovenská herečka a taktiež nadabovala nejakú tú postavu. Medzi jej najznámejšie filmy patrí Mamma mia, Anna Karenina a Smiem prosiť. Matej Landl má taktiež zopár úspešnejších filmov, ako napríklad Expendables 3 a Muži v Čiernom 3.

Alf - Zaujímavosti

U fanúšikov seriálov je zvykom, že keď ich obľúbené príbehy a postavy zmiznú z obrazoviek, nedokážu im povedať zbohom. Preto sa veľa ľudí uchýli k hľadaniu rôznych nepodarených alebo neodvysielaných scén. Na internete však môžete naraziť aj na fanúšikovské videá a zaujímavosti ohľadom vášho obľúbeného seriálu. Samozrejme na stránkach CSFD nájdete aj informácie o seriáli Alf. Archív zaujímavostí je naozaj obšírny. Ale keďže ste už navštívili našu stránku a dočítali ste sa až po túto vetu, ušetrím vám trochu času a prezradím zopár zaujímavostí zo sveta seriálu Alf sk online. Tehotenstvo Kate Tannerovej nebolo predstierané, nakoľko samotná herečka bola tehotná. Toto tvorcovia využili k rozšíreniu filmovej rodiny. Stano Dančiak, ktorý daboval Alf online sk, nepovažoval dabovanie tohto seriálu za vrchol svojej kariéry. Napriek tomu jeho kniha spomienok, dostala názov Stano “Alf“ Dančiak. Postava Alfa bola pomenovaná podľa člena štábu, skladateľa, Alfa Clausena. Na stvárnenie postavy Alfa boli použité dve bábky.

Hodnotenie

Seriál Alf online sk patrí medzi seriálové veterány. To však nič nemení na fakte, že zaujal veľké množstvo divákov a bavil ľudí niekoľko rokov. Možno to bolo originálnym námetom alebo nezvyčajným humorom, ktorým bol typický mimozemšťan Alf. Sk online stránky nám ponúkajú pohľad na hodnotenia tohto seriálu a jednotlivé komentáre užívateľov. Tento seriál si získal veľmi veľa pozitívnych hodnotení. Celkovo sa umiestnil na 111. mieste v kategórii najobľúbenejší seriál. Percentuálne hodnotenie, ktoré je uvedené na stránke CSFD, sa vyšplhalo na úctyhodných 74%. Na tejto stránke nájdete aj okrem hodnotenia, veľa iných informácii ohľadom seriálu Alf. Archív obrázkov vám prezradí ako tento mimozemšťan vlastne vyzeral. Musím priznať, že je trocha strašidelný. Aj napriek tomu tento chlapík prirástol k srdcu nejedného diváka. Mnohí sa zhodli na tom, že Alf sk online patrí medzi tie vtipnejšie seriály z americkej produkcie. Alf sa stal hrdinom v srdciach fanúšikov a myslím, že ho len tak niekto nenahradí.

Alf - Dostunosť

Je dosť možné, že ak dobre pohľadáte vo svojich starých kazetách alebo “vyhrabete“ nejaký starý archív, Alf bude medzi nimi. No myslím si, že na svete už je málo tých, čo vlastnia kazetový prehrávač alebo iné vymoženosti vtedajšej doby. Preto pri starších seriáloch je väčší problém dostať sa k hmotným kópiám, ktoré sú funkčné alebo sa dajú na niečom prehrať. Môžeme byť vďačný, že žijeme v tejto digitálnej dobe a máme takmer všetko na dosah ruky. Tí, ktorí nie sú príliš zdatní v tomto online svete, majú možnosť získať tento seriál na DVD alebo BluRay diskoch. Stačí len chcieť a určite nájdete hmotné vydania tohto seriálu. No väčšina ľudí sa už prispôsobila tejto dobe a majú určité znalosti ohľadom sťahovania alebo online sledovania seriálov. V tomto prípade vek seriálu Alf nám dáva výhodu. Prečo? Pretože existuje väčšia pravdepodobnosť, že mnohé stránky budú mať tento seriál vo svojom repertoári. Taktiež sa vám uľahčí prístup k dabovaným epizódam či už v slovenskom alebo českom dabingu.

Publikované: 17. 10. 2023

Štítky: alf online sk | alf sk online | alf archiv