Seriál Arrow online

Arrow, to je seriál, ktorý vznikol ako podklad pre komiksovú tvorbu z dielne DC Comics. Konkrétne predlohou sa stala komiksová postava Green Arrow, ktorú výtvarne zachytili Mort Weisinger a George Papp už v roku 1941. O samotnej postave budeme podrobne písať neskôr. Seriál bol prvýkrát vysielaný v americkej televíznej stanici The CW. Prvý diel seriálu bol odvysielaný začiatkom októbra 2012. odvysielaní prvých dielov jasne dokázalo, že seriál Arow má potenciál stať sa úspešným a obľúbeným seriálom, čo môže byť v dnešnej dobe, keď je ich naozaj veľa, náročnou úlohou. V súčasnej dobe sú odvysielané tri série. Arrow online film je k dispozícii na celej rade serverov a opäť štatistiky sledovanosti potvrdzujú jeho obľúbenosť. So seriálom sa môžete stretnúť aj na slovenských obrazovkách. V októbri 2013 bol odvysielaný prvý diel v českom znení na televíznej stanici Fanda.

Arrow 1 séria bola na televíznej stanici odvysielaná 20. októbra 2013. Fanúšikovia seriálu tak mohli byť milo prekvapení, pretože o nákupe vysielacích práv informovala TV Nova ani nie mesiac pred odvysielaním prvého dielu, konkrétne 26. septembra 2013. Po úspešnom odvysielaní prvej série na televíziu Fanda sa začalo špekulovať o tom, kedy dôjde ku pustošiteľa vysielaný Arrow - 2. série. Došlo k tomu za necelý rok po skončení vysielania prvej série, a to 28. decembra 2014. Koniec druhého radu sa plánuje na marec 2015. Predpokladá sa, že po niekoľkých mesiacoch bude vysielaná aj 3 rada, ktorá v súčasnosti beží na amerických obrazovkách.

Dej seriálu Arrow

Skôr, než si pustíte seriál Arrow online, bude dobré si zistiť aspoň základné informácie o seriáli. Hlavným hrdinom je Oliver Queen. Ide o bohatého človeka, ktorý však nemal šťastie pri plavbe na rodinné jachte a stal sa stroskotancom. Počas plavby sa totiž rodinná jachta potopila a pri tomto nešťastí zomrel jeho otec a taktiež sestra jeho partnerky. Na ostrove bol päť rokov, potom bol nájdený a zachránený a táto životná skúsenosť mu životný postoj zmenila zásadne. Opätovné začlenenie do života pre neho nie je vôbec jednoduché, trápia ho predovšetkým nevraživosť zo strany jeho priateľka, ktorú je obviňovaný za smrť jej sestry. Na oko zo seba Oliver Queen robí miliardára, ktorý si užíva život, každý večer sa z neho však stáva Green Arrow, bojovník za pravdu s lukom a v zelenom odeve. Jeho cieľom je vrátiť svojmu rodu i mestu slávu a súčasne odčiniť hriechy, ktoré jeho príbuzní napáchali. Detektív Quentin Lance po ňom pátra, čím sa situácia komplikuje.

Herecké obsadenie

Arow je skvele natočený seriál, obsadený prvotriednymi hercami. Hlavného hrdinu predstavuje Stephwn Amell, ktorého môžete poznať z mnohých seriálov. Vidieť ste ho mohli v seriáloch The Flash, Upírske denníky či Kriminálka Las Vegas. Stal sa hrdinom nejednej Arrow epizódy a pre svoje herecké umenie je vychvaľovaný do nebies. Medzi ďalšie herca, ktoré môžete v seriáli vidieť, patria David Ramsey, Willa Holland či Paul Blackthorne.

Podrobnejšie informácie

Ak sa chcete o seriáli dozvedieť detailné a podrobné informácie a nie len všeobecný prehľad či dej Arrow, Edna, portál zameraný na vytváranie fan page jednotlivých seriálov, môže byť dobrým odrazovým mostíkom. Práve seriálu Arrow Edna venuje dostatok priestoru. Informácie môžu slúžiť aj pri sledovaní seriál Arrow online. Edna totiž poskytuje informácie o jednotlivých dieloch, všíma si detailov, rozoberá jednotlivé postavy i dej. Ak ste nedočkaví, server vám tiež napovie, na čo sa môžete v ďalších dieloch tešiť.

Kde je k dispozícii

Jedna z najčastejších otázok ohľadom seriálu Arow, ktoré sú nám kladené - "kde je seriál Arrow k stiahnutiu?" Pre korektnosť nebudeme uvádzať jednotlivé zdroje, ak sa však na internete dobre poobzeráte, nájdete ich veľmi rýchlo. Jednotlivé Arrow epizódy sú k stiahnutiu takmer na všetkých serveroch, odkazy môžete nájsť na warez fórach. Seriál Arrow na prevzatie je zohnaniu bez akýchkoľvek problémov. Ak vám nie je sťahovanie filmov a seriálov blízke a radi by ste tvorca podporili, môžete si zakúpiť Arrow DVD, ktoré sú k dispozícii aj na našom trhu. Upozorňujeme, že Arrow film sa doteraz nezačal ani natáčať, nemôže tak byť k stiahnutiu. Na kolekciu 5 DVD si môžete kúpiť prvý rad seriálu v českom i originálnom znení, druhá rada na DVD bude v predaji ihneď po odvysielaní všetkých epizód.

Ak si nechcete kupovať DVD, potom máte v podstate dve možnosti. Buď nájdete miesto, kde je seriál Arrow na prevzatie, alebo vyhľadáte miesto, kde je Arrow online film. Obe možnosti majú svoje výhody aj nevýhody. Výhodou sťahovanie je, že sa na seriál môžete po uložení počítača pozerať odkiaľkoľvek a prakticky kedykoľvek. Ak je však seriál Arrow k stiahnutiu v originálnom znení, budete musieť vyhľadať Arrow titulky, ktoré následne vo video prehrávači zapnete spoločne so seriálom. Ak sa rozhodnete sledovať seriál Arrow 3. séria online, nebudete musieť Arrow titulky vôbec riešiť - zobrazí sa automaticky.

Vyhľadávanie prvej série je už na ústupe, Arrow 2 séria je obľúbená stále. V súčasnosti je však najvyhľadávanejšie Arrow 3. séria online a nie je sa čomu diviť. Veď práve ona je v súčasnosti aktuálna, tá beží na amerických televíznych obrazovkách. K dispozícii je však Arrow tretej série online len v pôvodnom znení. V slovenčine sa objaví až po odvysielaní v TV Fanda.

Vysielanie ďalších sérií

Ešte neskončilo vysielanie tretej série a už sa špekuluje o tom, kedy sa v amerických obrazovkách objaví séria štvrtá. Oficiálny dátum doteraz nebolo potvrdené, predpokladá sa však termín ešte tento rok, skôr však ku koncu roka. Možno tak predpokladať, že ihneď po tom, čo sa prvý diel epizódy objaví v televízii, bude tiež Arrow 4. séria online ku pozretie. V súčasnosti tak nemá žiadny význam hľadať Arrow 4. séria online, aj napriek tomu to však podľa štatistík vyhľadávania mnohí skúša. O to pošetilejší sú vyhľadávacie otázky na pozretie Arrow 5. série online. Hoci sa predpokladá, že bude seriál pokračovať a bude natáčaná aj piata rad, v súčasnosti sa o nej ani nehovorí.

Než sa dočkáte seriálu Arrow 4. séria online, môžete si vychutnať diely predchádzajúce. Prvá séria je k dispozícii v znení českom i pôvodnom, Arrow 2 séria je v českom znení k dispozícii len čiastočne (vždy po odvysielaní konkrétneho dielu). Arrow titulky sú však bežne dostupné, nič tak nebráni sledovanie v origináli.

Sledovanie môže uľahčiť Arrow zoznam epizód. Je k dispozícii na mnohých miestach na internete, často aj s popisom jednotlivých dielov. Arrow online film je potom k dispozícii na slovenských i cudzích serveroch.

Publikované: 17. 10. 2023

Štítky: Arrow online film | Green Arrow | seriál Arrow online | Arrow epizódy