Seriál Monk online SK

Existuje len veľmi málo ľudí, ktorí tento seriál nepoznajú. Monk býva často vysielaný v televízii alebo si ho môžete pozrieť online. Tento seriál je vhodný na situáciu, keď napríklad prídete z práce alebo zo školy domov a chcete trocha relaxovať. Seriál Monk online SK nájdete skoro na každej stránke so seriálmi. Dávajte si pozor, pretože žiadna “fanpage“ s názvom monk.sk neexistuje. Keďže patrí medzi tie staršie seriály, s dabingom nebude žiaden problém. Stránky, kde si môžete pozrieť seriál Monk online sk sú topserialy.sk alebo film-serial.sk. Je už len na vás či si vyberiete slovenský alebo český dabing. Presuňme sa ale k samotnému seriálu Monk. CSFD nám ponúka náhľad na hodnotenie tohto seriálu. Vzhľadom nato, že Monk je vcelku “obyčajný“ seriál, stal sa 98. najobľúbenejším seriálom s percentom hodnotenia 72. Takéto percentuálne hodnotenie sa nepodarilo získať ani seriálom ako Gossip Girl, Dominion alebo Mentalista. V tomto prípade môžeme vidieť, že pravidlo „v jednoduchosti je krása“ naozaj platí. Preto si myslím, že seriál Monk online sk sa oplatí pozrieť.

Monk - Obsadenie

Ak ste videli čo i len jednu scénku seriálu Monk online CZ, nemohol vám uniknúť úžasný herecký výkon hlavnej postavy- pána Monka. Tony Shalhoub, ktorý stvárňuje túto postavu, to určite nemal ľahké a to už z toho dôvodu, že pán Monk trpí psychickou poruchou zvanou OCD. Avšak Tony túto úlohu zvládol bravúrne a zožal za ňu veľa úspechu. Tento herec je tak spätý s touto postavou, že ho všetci poznajú pod menom Monk. Dabing pre túto postavu bol taktiež trefný, či už v slovenskom alebo českom podaní.

Monk online SK

Málokedy sa stáva, že slovenský dabing pri filmoch alebo seriáloch je počúvateľný. Našťastie v tomto prípade sa vydaril. To ale nemení nič na tom, že ľudia sa zvyknú prikláňať k českému dabingu. Monk online cz vás určite nesklame, ak patríte medzi týchto ľudí. Poďme si teda posvietiť na ľudí, ktorí sú zodpovední za český dabing. Monk- Vladislav Beneš, Sharona-Vanda Hybnerová, poručík Randall Disher- Filip Jančík, Kapitán Leland Stottlemeyer- Jiří Plachý a nakoniec Dr. Charles Kroger- Pavel Šrom. Samozrejme, že by sa tu dal napísať väčší zoznam, ale myslím, že stačí dabing len pre hlavné postavy. Pokiaľ chcete vedieť viacej informácií o slovenskom alebo českom dabingu, neváhajte a vyhľadajte ich online. Monk cz bol vysielaný na TV stanici Prima. Televízne stanice majú v obľube sa vracať k starým overeným seriálom. Aj keď teraz možno tento seriál nevysielajú, nesmúťte, je tu veľká pravdepodobnosť, že sa na obrazovky vráti Monk. Online cz stránky sú vám potom k dispozícii, keď sa tak nestane.

Monk - Zaujímavosti

Každý seriál má svoje osobné tajomstvo alebo zaujímavosť. Inak tak nie je ani pri seriáli Monk. CSFD ponúka popri hlavných informáciách aj sekciu zaujímavosti. Je to naozaj veľmi jedinečná sekcia, pri ktorej sa zastaví nejeden človek. Preto sa neoplatí strácať čas hľadaním oficiálnej stránky ako napríklad monk.sk, väčšinou sa nedopátrate k funkčným doménam. Veľa stránok neponúka takéto informácie a preto veľa ľudí volí stránku CSFD. Monk si na nás pripravil hneď niekoľko zaujímavostí. Poďme sa na ne spoločne pozrieť. Jednou z kuriozít je zmena herca, ktorý stvárnil psychiatra pána Monka. V seriáli bolo uvedené, že doktor zomrel na infarkt. Jeho predstaviteľ Stanley Kamel pritom v roku 2008 naozaj zomrel na infarkt. Producenti chceli pôvodne rolu Sharony Flemingovej ponúknuť herečke Queen Latifah. Vedeli ste, že obľúbené číslo Monka je 10? Z desiatich písmen sa totižto skladá aj jeho meno Adrian Monk. CSFD samozrejme ponúka väčšie množstvo zaujímavostí alebo chýb v seriáli. Môžete si tu prezrieť recenzie pre seriál Monk sk. Online diskusie vám pomôžu nájsť odpovede, ktoré hľadáte.

Recenzie

Aj napriek tomu, že online seriál Monk sk patrí k tým úspešnejším, ani on sa nevyhne zlej kritike. Na internete je veľa stránok, kde si môžete pozrieť recenzie pre seriál Monk online. Sk stránky nie sú až tak populárne ako tie české, pretože neponúkajú toľko informácií, ako by ľudia očakávali. No sú tu samozrejme aj zahraničné stránky, ktoré sú obšírnejšie a ponúkajú overené informácie. Jednou z nich je imdb.com, ktorá je veľmi spoľahlivá a dôveryhodná. Medzi tie najlepšie české stránky patrí fdb.cz a samozrejme CSFD. Monk tu zozbieral zaujímavé recenzie. Od tých kladných ako napríklad „ vtipná seriálová kriminálka s vynikajúcim Tonym Shalhoubom“ až po tie negatívne v znení „ako mi je tá hlavná postava nesympatická.....“. Nuž ako sa hovorí sto ľudí, sto chutí. Tieto recenzie by vás nemali ovplyvniť natoľko, že si po prečítaní negatívnej recenzie, nepozriete žiaden film alebo seriál. Tak neváhajte a choďte sa presvedčiť na vlastnú kožu či seriál Monk online sk stojí zato. Nakoniec sa aj vy môžete podeliť so svojou recenziou.

Pán Monk

Možno ste si všimli pri niektorých obľúbených seriáloch, že názvy epizód sa začínajú tak isto. Napríklad seriál 2 Broke Girls, v ktorom každá epizóda začína slovami “ And the...“. Do tejto kategórie spadá aj online seriál Monk sk, ktorého každá epizóda začína “Pán Monk“. Je to naozaj ojedinelý úkaz, ale musíte uznať, vcelku originálny. Chce to naozaj veľkú tvorivosť, vymýšľať trefné názvy epizód a zakomponovať tam tieto slová. Taktiež to poukazuje na fakt, že postava pána Monka je jedinečná a celý príbeh sa točí okolo tejto postavy. Online seriál Monk sk nerozpráva len príbeh o úžasnom detektívovi ale aj o tom aký zložitý, vie byť život so psychickou poruchou. Neustále nutkanie mať všetko na správnom mieste a spanikáriť pri narušení jeho vlastnej “bubliny“, nie je nič jednoduché. Seriál Monk online cz nás bližšie zoznamuje s touto skutočnosťou. Myslím, že málo ľudí si vie predstaviť takýto život a tieto situácie im pripadajú absurdné ba priam vtipné. Verte mi život s takouto poruchou určite nie je vtipný.

Publikované: 17. 10. 2023

Štítky: seriál monk online sk | monk online cz | monk dabing