Seriál Priatelia online - Seriál Friends

Či máte sladkých sedemnásť alebo ste na tomto svete už nejaký ten čas, určite vám seriál Friends niečo hovorí. Je to seriál, ktorý bol na televíznych obrazovkách od roku 1994 až do roku 2004. Friends online majú na stránkach neuveriteľných desať sérií, čo je približne desať rokov nakrúcania. Tento seriál si podmanil srdcia mnohých ľudí, vďaka jedinečnému humoru. Na internete ho môžete nájsť aj so slovenským dabingom pod názvom Priatelia online SK dabing. Treba pochváliť výber hercov pre úlohu dabovania, pretože ich hlas sa perfektne hodí k týmto postavám. Friends online je skvelou voľbou ak si chcete oddýchnuť a poriadne sa zasmiať. V tomto prípade môžete vidieť, že výber hercov je či už vo filmoch alebo seriáloch to najdôležitejšie. Seriál Priatelia online patrí medzi jedny z najúspešnejších sitcomov v dejinách USA. Príbeh sa odohráva v New Yorku a zobrazuje životy šiestich priateľov, ktorí riešia každodenné problémy. Seriál Friends dokázal, že v jednoduchosti je krása. Tento seriál sa zapísal do histórie a po dlhé roky ostáva neprekonaný.

Priatelia vo filme

Po ukončení seriálu desiatou sériou, bolo dlho ticho, no pred pár rokmi sa začalo pošuškávať o spolupráci týchto hercov vo filme. V roku 2015 sa dokonca na internete objavilo video s názvom Friends: The Movie, ktoré vyvolalo veľký rozruch, no žiaľ bohu jednalo sa o podvrh. Film Priatelia je síce veľmi žiadaná, ale málo pravdepodobná myšlienka. Pokračovanie seriálu v podobe – Priatelia film sa konať nebude aj napriek tomu, že herci majú dobré vzťahy. Friends online by tak mal mal zostať seriálom.

Priatelia online zadarmo

Priatelia online zadarmo tak ako iné staršie seriály sa dajú nájsť na internete pomerne ľahko. Pre menej zdatných angličtinárov by som odporučila vyhľadať Priatelia online slovensky dabing. Bohužiaľ väčšinou slovenský dabing, ako všetci dobre viete, je nekvalitný, pretože sa daný hlas nehodí k postave. Tu vás ale môžem s pokojom na duši uistiť, že nič také sa pri hľadaní seriálu Priatelia online slovenský dabing nemôže stať. Nakoľko video požičovne už takmer vymreli, asi jediná možnosť, ktorá vám ostáva je pozrieť si Priatelia online zadarmo. Je to vážne nenáročný spôsob. Stačí pár minút a váš obľúbený seriál máte spustený a môžete sledovať. Ak ale chcete zistiť zopár informácií napríklad: Priatelia herci alebo zaujímavosti z nakrúcania, na internete je takéhoto obsahu neúrekom. Takéto špeciálne videá zo zákulisia vás zaručene rozosmejú, pretože nič nie je krajšie ako vidieť herca “mimo“ kamier. Preto seriál pritelia online zadarmo je skvelou voľbou ak prahnete po chvíľke kvalitného smiechu.

Priatelia online SK

Friends online SK sa stal taktiež veľmi úspešným seriálom aj na slovenských obrazovkách. Dabing je kvalitný, takže žiadne sklamanie, ako to väčšinou býva, sa nekonalo.

Priatelia herci:

Rachel - Katarína Brychtová
Monica - Andrea Kárnasová
Pheobe - Bibiana Ondrejková
Joey - Ivan Šándor
Chandler - Dušan Cinkota/ Emanuel Hason
Ross - Stanislav Král

Tieto mená vám možno budú známe, nakoľko Priatelia online SK dabing majú takzvanú úvodnú pieseň, v ktorej sú tieto mená spomenuté. Nájsť Friends online SK nie je žiadny problém, pretože seriál je na svete nejaký ten piatok. Ak sa niekto z vás rozhodne ísť pozerať seriál Priatelia online a stále nemá najmenšie potuchy o čom je príbeh, vôbec to nevadí, pretože dej seriálu vám to sám napovie. V pohodlí domova si totižto môžete vychutnávať seriál Priatelia online zadarmo a baviť sa jedinečným humorom. Buď ho môžete sledovať na internete alebo zvolíte formu Priatelia DVD, ktoré obsahuje nepodarené scény, alebo vás zavedie na miesto natáčania, takzvané „behind the scenes“.

Priatelia download

Je možné, že pri pozeraní Friends online narazíte aj na také stránky, ktoré nemajú “uploadnuté” všetky epizódy. Jedna z možností, ktorá sa vám v takomto momente naskytne je Priatelia download. Download v preklade znamená stiahnuť, čiže miesto preklikávania medzi stránkami a hľadaním epizód si seriál jednoducho stiahnete. Táto možnosť je iba pre ľudí, ktorí majú radi trocha adrenalínu. Pýtate sa prečo? Ak sťahujete nejaký obsah z internetu automaticky sa jedná o “pirátsvto”. Takže ak zvolíte Priatelia download riskujete minimálne pokutu. Pochybujem však, že sa nájde človek, ktorý ešte nič nestiahol z internetu, hlavne ak sa jedná o milovníka seriálov alebo hudby. Samozrejme na internete je seriál Priatelia online aj v českom prevedení. Taktiež treba pochváliť výber hercov pre dabing, pretože sa trafili geniálne. Ak sa človeku seriál zapáči natoľko, že hľadá rôzne dokrútky a zaujímavosti, ktoré nájdete aj na DVD Priatelia, tak si určite pozrie zopár epizód v originálnom dabingu. Je zaujímavé porovnávať hlasy jednotlivých postáv, či už originál alebo Priatelia online SK dabing.

Friends s dabingom SK

Priatelia online SK dabing je stvárnený vcelku známymi hercami v slovenskej kinematografii. Katarína Brychtová, ktorá dabovala Rachel, je moderátorkou známej relácie Pošta pre Teba. Ďalšia herečka menom Andrea Kárnasová hrala v známych slovenských seriáloch ako napríklad Panelák, Ordinácia v ružovej záhrade alebo Odsúdené. Bibiana Ondrejková, ktorá dabovala postavu Phoebe, sa taktiež objavila v seriáli Panelák alebo sitcome Kutyil s.r.o. Prvý z pánov Ivan Šándor, ktorý stvárnil postavu Joey, si zahral v seriáloch ako napríklad Chlapi neplačú a Búrlivé víno. Chandlera daboval Dušan Cinkota, ktorý je asi najznámejší zo spomínaných hercov. Zahral si aj v niekoľkých filmoch ako napríklad Lóve alebo Spiknutie. Zo sveta seriálov to boli Odsúdené, Druhý Dych a Profesionáli. Lenže vďaka problémom s drogami bol v roku 2001 odsúdený a poslaný do väzenia. Toto sa niekoľko krát opakovalo. Preto aj v seriáli Priatelia online slovenský dabing bola jeho postava dabovaná náhradníkom Emanuelom Hasonom.

Publikované: 17. 10. 2023

Štítky: Seriál Priatelia online | seriál Friends