Seriál Teória veľkého tresku

Seriál Teória veľkého tresku je americký sitcom zo sveta mladých fyzikov. Pochádza z pera Chucka Lorreho a Billa Pradyho, pilotný diel Teória veľkého tresku 1 séria mal premiéru 24. augusta 2007 a bol režírovaný Jamesom Burrowsom. The Big Bang Theory je jedným z najpopulárnejších sitcomov na celom svete a vyhral niekoľko ocenení. Teória veľkého tresku herci sa stali fenoménom as názvom seriálu si diváci okamžite spája mená hlavných postáv, ako sú Sheldon, Penny, Howard alebo Leonard. Po pozoruhodnom úspechu prvých epizód nasledovalo zverejnenie Teória veľkého tresku 2 série, ktorá bola vysielaná českou televíziou Prima Cool. Teória veľkého tresku 3 série priniesla do seriálu ďalšie oživenie vo forme nových príbehov a nových vedľajších postáv. Okrem Teória veľkého tresku 4 série došlo po ďalšom obrovskom úspechu ik natočenia Teória veľkého tresku 5 série, po ktorej prišla kratšie pauza v dôsledku zmeny scenáristického prístupu. Po prestávke nasledovalo ďalších 24 epizód Teória veľkého tresku 6 série, a vďaka stále narastajúcim počtom fanúšikov sa nedlho potom pridala aj Teória veľkého tresku 7 série, ktorá je doposiaľ posledný natočenú sérií.

Vďaka fanouškovskému očakávania Teória veľkého tresku 8 séria je však možné, že sa do budúcna produkcie rozhodne aj pre variant natočenie Teória veľkého tresku 8 série. Zatiaľ nebola siedma séria distribuovaná do všetkých regiónov, ale po jej úplnej zverejnení sa dá počítať s ďalším pokračovaním v podobe Teória veľkého tresku 8 série. Niektorí fanúšikovia na internete dokonca hovorí aj o nadväzujúcich epizódach Teória veľkého tresku 9 série. Avšak oficiálne produkčné informácie zatiaľ neuvádzajú žiadne informácie, čoho by sa mala prípadná Teória veľkého tresku 9 série týkať.

Dej seriálu TBBT

Podobnú situáciu môžeme v súčasnosti pozorovať aj v prípade Teória veľkého tresku 10 série. Hoci táto séria ešte ani nebola natočená, môžeme na internete uvidieť fake odkazy smerujúce na epizódy práve Teória veľkého tresku 10 série. Neváhajte a vyhľadajte si už dostupné epizódy a sledujte The Big Bang Theory online. Hlavným motívom seriálu The Big Bang Theory online je prostredie mladých fyzikov. Celkovo môžeme povedať, že The Big Bang theory online paroduje ich osobný život a celkovo životnú filozofiu nerdovské subkultúry súčasnej americkej mládeže. Jej zástupcovia sú vyobrazení ako v sociálnych otázkach prihluple, ale inak šťastní jedinci. Každá epizóda seriálu The Big Bang Theory predstavuje každodenné záležitosti, s ktorými sa musí hlavný hrdinovia vysporiadať. Ako protikladom skupine nerd funguje Penny, ktorá časť seriálu strávi vo vzťahu s Howardom. Vďaka kontrastom, ktoré sú vyvolané spôsobom správania hlavných hrdinov a Penny, vznikajú veľmi vtipné situácie, ktoré zo seriálu Big Bang theory on line robia to, čím je. Seriálom prechádzajú tiež radu vedľajších postáv, ktoré priamo i nepriamo ovplyvňujú životy jednotlivých hrdinov.

Herecké obsadenie

Vtip a zábava spočívajú predovšetkým v štýle reči a úplne absurdným prístupu Sheldona a ďalších "nerd" k bežným situáciám, ktoré by pre normálneho človeka boli úplne nezaujímavým dennom aspektom. Ovšem v podaní seriáli Big Bang Theory on line pôsobí vtipne a zábavne. Aj vďaka hercom môžeme kvality seriálu Big Bang Theory on line bezpochyby obdivovať. V TBBT sa stretneme s Johnnym Galeckim, ktorý predstavuje Leonarda Hofstadter, experimentálneho fyzika, ktorý je zaujímavý predovšetkým pre svoj vzťah s Penny. Ďalej nás Big Bang Theory 1 séria zoznamuje s najdôležitejšie a najvtipnejšia postavou celého seriálu, ktorú nie je nikto iný, ako Sheldon Cooper, v podaní Jima Parsons. Sheldon začal študovať magisterský stupeň vysokej školy v 14 rokoch a v 16 získal titul Ph.D. Je teoretickým fyzikom skúmajúcim kvantovú mechaniku. Ďalšie postavou je Penny, ktorú hrá Kaley Cuoco. Penny je jedinou "normálne" hlavnou postavou, žije v bytu naproti Sheldon a Leonardovi a snaží sa presadiť ako herečka.

Ďalšie postavou, s ktorou sa zoznamujeme v prvej sérii, ale vystupuje aj v priebehu Big Bang theory 2 série a ďalších, je Howard Joel Wolowitz v podaní Simon Helberg. Jedná sa o leteckého inžiniera židovského vyznania. Seriál doplňuje o židovský humor, ktorý ostatných myslia, že ako prehnaný a nedôvodné. Posledná hlavnou postavou, s ktorou sa v priebehu seriálu Big Bang Theory online stretávame, je Rajesh Ramayan Koothrappali, hraný Kunal Nayyar. Prvý Teória veľkého tresku epizódy nám prezradí, že Rajesh je časticový astrofyzik pracujúci na Caltechu. Je indického pôvodu a pochádza z Nového Dillí.

Teória veľkého tresku online

Využite možnosť sledovať Big Bang Theory online priamo vo Vašom prehliadači. Prvé dve série, respektíve aj Big Bang Theory série 3 sú už dlhšiu dobu k dostaniu na internetových stránkach typu edna, prípadne medzinárodné webovej adrese watchseries.to. Po zverejnení štvrtej série sa na internete objavila aj Big Bang Theory série 4 a pred scenáristickú pauzou, ktorá nasledovala pred natočením séria číslo 6, došlo k internetovej distribúcii Big Bang Theory série 5. Pretože ďalšie série sú novšie, nie sú zadarmo na pozretie distribuované v takej miere ako iné, ale na masových seriálových weboch môžete nájsť ako epizódy z Big Bang Theory 6 série, tak v menšej miere i väčšinu epizód z poslednej série, teda Big Bang Theory 7 série. Okrem toho sa na internetových stránkach poskytujú seriál Teória veľkého tresku online zadarmo začínajú objavovať aj otázky ohľadom ďalších sérií, konkrétne napríklad Big Bang theory 8 série. Ako už bolo napísané vyššie, je nutné počkať na rozhodnutie produkcie a scenáristov ohľadom ďalšieho natáčania Big Bang Theory 8 série. Akonáhle bude séria dokončená a bude odvysielaná v televízii, je pravdepodobné že sa Big Bang Theory 8 séria objaví aj na internete.

Niektoré zahraničné weby uvádzajú už nové diely z Big Bang Theory 9 série, ale je nutné mať na pamäti, že v takom prípade sa jedná o fake, pretože Big Bang Theory 9 séria sa ešte nezačala natáčať. Vďaka stále rastúcej popularite seriálu môžeme na webe nájsť aj kľúčové slová ako Big Bang Theory 10 série, však bohužiaľ žiadne nové diely tejto série nenájdete. Natočenie Big Bang Theory 10 séria je zatiaľ ďalekú budúcnosťou. Aj tak využite dostupných internetových stránok a sledujte Big Bang Theory online.

Tovar s motívmi seriálu

V súvislosti s popularitou seriálu sú vytvárané aj darčeky, ako napríklad Big Bang Theory tričká, rôzne hrnčeky a užitočné predmety s logom seriálu. Môžeme odporučiť ponuky eshopov obsahujúce spomínaná Big Bang Theory tričká, nájdete skutočne všetky veľkosti a širokú ponuku motívov. Svojim známym môžete kúpiť aj Teória veľkého tresku dvd, ktoré obsahuje fotogalérie, trailery, videá z natáčania, ale predovšetkým samotný Teória veľkého tresku seriál a jeho jednotlivé epizódy. Najpopulárnejším darčekom nesporne zostávajú tričká Big Bang Theory. Pri prechádzke väčším mestom o vysokom počte obyvateľov je pravdepodobné, že narazíte na niekoho, kto tričká Big Bang Theory pravidelne nosí.

Niet sa čomu čudovať, kto by si neprial nevlastniť tričko The Big Bang Theory, z ktorého sa smeje Penny alebo napríklad Sheldon. V nákupných centrách môžete navštíviť darčekové obchody zaoberajúce sa seriálovú tematikou, tam zaiste nájdete tričko Big Bang Theory na predaj. V prípade, že sa Vám toto nepodarí, objednajte si tričká Teória veľkého tresku cez internet. Môžete toto využiť napríklad oficiálneho eshopu seriálu, ktorý ponúka nielen tričká Teória veľkého tresku. V tomto eshope nájdete tričko Teória veľkého tresku vo všetkých farbách, eshop je pravidelne zásobovaný. Neváhajte a kupujte Teória veľkého tresku tričká, nebudú k dostaniu stále!

The Big Bang Theory slovensky

V Českej republike existuje mnoho divákov, ktorí sledujú seriál Teória veľkého tresku online. Avšak nie všetky webové stránky ponúka seriál Teória veľkého tresku online česky. Ak patríte k divákom, ktorí neovládajú angličtinu a radšej by sa pozerali na epizódy Teória veľkého tresku online česky, odporúčam vyskúšať českej stránky venujúce sa online seriálom. Teória veľkého tresku online česky ponúka prvotriedne dabing, ktorý Vám umožní užiť si veľa zábavy vo Vašom rodnom jazyku. Pre tých, ktorí radšej sledujú seriál Teória veľkého tresku online v anglickom jazyku, sú na internete k dispozícii Teória veľkého tresku titulky.

Je však nutné si dať pozor, pretože distribuované Big Bang Theory titulky sú nie vždy v prvotriednej kvalite a môže sa jednať o obyčajný amatérsky preklad. The Big Bang Theory herci potom v priebehu svojich dialógov nehovoria úplne presne to, čo Vám ukazujú Vaše the Big Bang Theory titulky. Je dobré si dať pozor na presný timing a kvalitu, zlé titulky Vás ochudobní o nezabudnuteľný zážitok. Využite jeden z linkov pre sledovanie Teória veľkého tresku online, či už v češtine alebo angličtine, relaxujte a užite si veľa zábavy.

Hudba v seriáli

Okrem moderných piesní, ktoré eSerial Teória veľkého tresku ponúka, sa v úvode každej epizódy stretávame s titulnej piesní nahranou skupinou alternatívneho rocku Barenaked Ladies. Táto pieseň je v rámci Teória veľkého tresku k stiahnutiu. Pieseň popisuje umelecky históriu a stvorenie vesmíru krajiny, nájdite si epizódu Teória veľkého tresku na stiahnutie a vypočujte si ju. Pieseň sa stala medzinárodným hitom a je celosvetovo spájaná so seriálom Big Bang Theory.

Hodnotenia seriálu

Seriál je nie nadarmo jedným z celosvetovo najúspešnejších seriálov. Herecké výkony, hudobný sprievod a predovšetkým humorné poňatie je ideálnou kombináciou, ktorá pobaví aj tie najnáročnejšie divákov. Vyhľadajte si seriál Teória veľkého tresku online cz a uvidíte na vlastné oči, ako dochádza k trápnym situáciám, ktoré "nerd" v seriáli rieši skutočne pozoruhodným spôsobom.

Ak chcete zistiť bližšie informácie o seriáli, vyhľadajte internetové stránky big-bang-Theory.cz, ak hľadáte online epizódy, skúste stránky Nike Teória veľkého tresku, ktorá okrem tohto seriálu ponúka aj ďalšie. ESerial Teória veľkého tresku sú však tým najlepším. Seriál Teória veľkého tresku na pozeranie nájdete aj na stránkach edna.

Publikované: 17. 10. 2023

Štítky: Teória veľkého tresku